2014 Haziran Okullar Ne Zaman Kapanıyor?

Konusu Gündem bölümündedir ve Network tarafından 9 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Network

Network Yönetici Yönetici

Okullar 2014 Haziranda Ne Zaman Kapanıyor

Eğitim öğretim hayatının bitişine az bir süre kala öğrenciler şimdiden tatil planlarını yapmaya başlamışken kimi öğrencilerimizde çalışmak harçlığını çıkarmak için bir iş arayışına geçmiş olduğunu tahmin eder gibiyiz.Öğrencilerimiz için yaz tatili üç aylık bir süre olup oldukça uzun olmakla birlikte kimilerimiz için yorucu da olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile 2013-2014 eğitim öğretim döneminin bitiş tarihi olarak 13 Haziran 2014 Cuma günü son bulacaktır.Eğitim dönemi iyi gecen öğrenciler rahat bir şekilde tatillerini sürdürecek olurken derslerinden takanağı olanlar için oldukça düşünceli geçecektir.Şuan öğrencilerin büyük bir heves ile okullarının tatile girmesini beklediğini tahmin eder gibiyiz umarız iyi bir yaz tatili geçirir.Yeni 2014-2015 eğitim öğretim hayatınıza başarılı olarak başlarsınız.

2014 Okulların kapanış tarihi yazmış iken açılış tarihi hakkında da kısa bir not düşmek isteriz ki 2014-2015 eğitim öğretim döneminin başlangıç dönemi ise 15 Eylül 2014 Pazartesi günü olacağını hatırlatmak isteriz.