Alyans Modelleri Çeşitleri 2015 - 2016

Konusu Moda bölümündedir ve Network tarafından 2 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

 1. Network

  Network Yönetici Yönetici

  Katılım:
  15 Eylül 2013
  Mesajlar:
  5.437


  Alyans Modelleri,2015 - 2016 Alyans Trendleri,Alyans Çeşitleri, Alyans Fiyatları

  Evlilik hazırlığında olan çiftlerin seçim yapmak zorunda oldukları en önemli kararlardan biride hiç şüphesiz alyanslarıdır.

  Bir ömür elinizde olacak ve aşkınızın sembolü olacak bu yüzükler kuyum üreticileri tarafından her yıl kendini yenileyerek karşımıza çıkmaktadır. 2015 - 2016 yılında sektörde markalaşmış kuyum firmaları alyanslarda pembe altın olarak tanıttıkları yeni bir trendle evlenecek çiftlerin tercihi olmaya çalışmaktalar. Pembe beyaz ve pembe beyaz renklerden oluşan çift renkli bu alyans modeli farklılık arayan çiftler için mutlaka değerlendirilmesi gereken bir model olacaktır. Yapılan istatistikler son yıllarda en çok tercih edilen alyans modelinin taşlı modellerden seçildiğini ortaya koymuştur. Daha gelenekçi ve klasik bir tarza sahipseniz anne babalarımızın da ömür boyu kullandığı klasik alyans modellerini de tercih edebilirsiniz. Klasik alyanslar kendi içinde beyaz altın ve sarı altın olarak kategorilere ayrılmakla birlikte halen en çok tercih edilen alyanslar arasında yer almayo başarmaktadır. Klasik model düşünüyorsanız ve birazda gösterişe meraklıysanız sizin seçiminizin daha kalın modeller arasından bulunabilir. Sembolik bir alyans seçimi yapacaksanız ince modellerin sizlerin aradığı yüzük olduğunu düşünüyoruz. Yüzük seçiminizde rahatlığa önem veriyorsanız içi kavisli, oval modeller sizlerin aradığı alyanslar olacaktır. Özel tasarımlı alyanslarında günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte yapılması gündeme gelmiş ve yeni evlenecek, ekonomik sorunu olmayan çiftler bu trendi yakından takip etmeye başlamışlardır. Özel alyans tasarımı yaptırmayı düşünüyorsanız sanatsal eserlerden veya doğadan esinlenerek bir model bulmanız mümkün olacağı gibi firmalarda konu hakkında sizlere yardımcı olacaklardır. Özel tasarımlarda teknoloji ilerlemesine rağmen yüzük üreticisiyle arzuladığınız modelin yapılabilirliğini görüşmeniz elbette iyi olacaktır.

  Alyans ölçüleri ülkelere göre farklılık gösterdiğinden yurt dışından beğendiğiniz bir modeli internet veya bir tanıdığınız vasıtasıyla alacaksanız ülkemizdeki ölçünüzü söylememeniz çok önemli olacaktır. Alyans alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan en önemlisi sağ elinizde prova etmemeniz olacaktır. Genelde sağ el daha fazla kullanıldığından daha kaslı ve şişkindir bu ele göre yapılacak tercihler sizi ilerde sıkıntıya sokabilir. Aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bir diğer konu alyans seçiminin alışverişin sonunda, fazla yürüyüşün ardından, uzun zaman ayakta kaldıktan sonra yapılmaması ve öğleden sonra veya akşam saatlerinde prova yapılması çok yerinde bir karar olacaktır. Beğeneceğiniz Alyans Modellerinin bay ve bayanda uyum sağlaması da son derece görsellik olarak önemlidir. Uygun fiyatlı olarak alyans fiyatlarını İstanbul da oturan ziyaretcilerimiz için önerebileceğimiz yer olarak Küçükçekmece de bulunan kuyumcu kenti tavsiye edebiliriz. Sadece Alyans olarakta değil diğer altın ve benzeri değerleri taşların farklı model ve seçenekleri ve ayrıca uygun fiyatlı olarak bulunan bu yeri ziyaret edebilirsiniz. Alyans Model ve Çeşitleri hakkında bir kaç fotograf aşağıda yer verilmiştir.