Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir

Bulaşık makinası almaya giden tüketicilerin ilk söylediği şey, “ekonomik olsun program hiç önemli değildir.” Ama aslında bunlar çok ama çok önemlidir. Biz tek yaşayan bir kişiyizdir, bir kaç günde bir doluyodur ve bizim için süresi önemli değildir. İşte ozaman kısa programlı makineleri tercih edebiliriz. Ama Bulaşık Makinalarında kısa programlıları ve dereceleri yüksek olan programları tercih etmeliyiz. Çünkü; evimizde kullandığımız malzemeler, tabaklarımız, bardaklarımız , ne incelikte, ne kadar hassasiyetli bunları bilirsek bulaşık makinalarını seçmemiz çok daha kolay olur.

Tüketicilerimizin tek sorunu, bardaklarım çizildi, bardaklarımda kireçlenme var, oluyor. Bunun nedeni yanlış programlı bir bulaşık makinası seçmesidir. Ürünün kalitesi ile hiç alakası yoktur. Sadece fix 2 programdan başlayan bulaşık makinalarının, bizlere bu maddeleri koruma gibi bir olanak sunmamasından kaynaklanır.

Otomatik yıkama programı olan makinalar 50 ile 70 derece arasında sensör yardımı ile bulaşıklarımızın yağını ve kirini algılayarak bize en yararlı olan yıkama derecesini seçer, biz bardaklarımızla suyumuzu içiyoruz ve bırakıyoruz, eğer kalabalık bir aileysek mutlaka bizim çok bardağımız çıkmaktadır. Yarım yük opsiyonu olan bulaşık makinalarımızı tercih edersek, sadece üst rafa bardaklarımızı doldururuz, bu şekildede hem daha çabuk yıkanmasını ve sık sık bulaşık yıkamamızı sağlayabiliriz.
 

Son Konular

Üst