Erkek Stilini Oluşturmak İçin..

Konusu Güncel Bilgiler bölümündedir ve Hülya Yıldız tarafından 5 Ocak 2018 başlatılmıştır.

 1. Hülya Yıldız

  Hülya Yıldız New Member

  Katılım:
  18 Eylül 2017
  Mesajlar:
  23
  Erkek giyiminde kilit parçalar ile kendinize bir stil yaratabilirsiniz, ancak erkek giyiminde kadınlara göre daha az seçenek olması bazen dezavantajken bazen avantaj olabilir. Daha az parçayla daha şık bir görünüm yakalamak elinizde. Aslında bilinen aksine kadınlar erkeklerde cesur tarzları değil, kendine yakıştırdıklara tarzlara göre beğeniyorlar.Yani bir deri ceket ve güzel bir sweatshirtle çok beğenilen biri olabilirsiniz.Bakımlı erkeklerin olmazsa olmazı giyimi ve tarzıyla uyumlu, temiz ayakkabılar. Ayakkabı tarzınız ve kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabiliyor, bu nedenle ayakkabı seçiminin önemini unutmamak gerekli.Bunların yanında renklenen takım elbise modelleri, ferah bir stilin habercisi olacak. Renkli koleksiyonlar da dikkat çeken diğer bir detay ise, ceket ve pantolonları boylarının çorap ve gömlek manşetlerinin sergilenmesine izin verecek. Moda sever erkekler, bu yaz Avrupai bir rüzgarın etkisinde olacaklar pastel tonlar moda, dekorasyon ve çoğu şeyde oladuğu için erkek trendlerinde de yerini alıyor.Hatta ev dekorasyon ürünlerinde, banyo aksesuarlarında bile pastel tonlar karşımıza çıkıyor.
  Camel;
  Bu sezon başta Camel bir palto veya bir gömlek edinmek üzere hemen her parçanızı camel renk kullanmaya başlayabilirsiniz. Önceki sezonlarda sadece dış giyimde etkisini sürdüren camel, 2017-2018 Sonbahar/Kış sezonunda tüm parçalara gözünü dikiyor. Size de tonları ve dokuları birbirine karıştırarak tepeden tırnağa camel renkte giyinmek farz oluyor. Eğer tüm kombininizi tek bir renk etrafında şekillendirmek istemiyorsanız camel’a en çok yakışan renklerin lacivert ve krem olduğunu ekleyelim.Camel renk bir erkek kaşe kaban size elegan bir hava katabilir.
  Balıkçı Yaka;
  İddia ediyoruz; boynunuz en iyi soğuk sezonu geçirecek. Zira balıkçı yakaları daha önce hiç bu kadar çok çeşitte görmemiş olabilirsiniz. Her renkte, her dokuda, incelikte ve stilde karşımıza çıkan balıkçı yaka hakkında size birkaç ipucu verelim… Takım elbiselerinizin içine camel veya kömür rengi ince trikodan balıkçı yakanızı, hafta sonları ise rahat pantolonunuzun üzerine kalın dokuma balıkçı yakanızı giyebilirsiniz.