Eşimle eğlenebileceğim fikir önerisi

Konusu Sosyal Paylaşım bölümündedir ve Hülya Yıldız tarafından 27 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. Hülya Yıldız

Hülya Yıldız New Member

Merhaba arkadaşlar,
    1 yıldır evliyim. Her şey çok güzel başlamıştı resmen kimsenin hayal edemeyeceği bir ütopya içinde yaşıyordum sanki. Ancak son zamanlarda evliliğimiz monotonlaştı. Avm lerde kendimi kocasıyla kot pantolon 15 yıllık ev kadınları gibi hissediyorum. Kısacası burada olma sebebim, kocamla eğlenmek için fikir arıyor olmam. Evliliğimizin ilerlemesi ve yolunda gitmesi için gerçekten çok çaba sarf ediyorum ve henüz 1 yıllık evliyiz. Evlilik yıl dönümümüzü bile kutlamamış olduğumuzun farkındayım. Buna üzülüyorum ama şimdilik ne yapabilirim ki? O evde oturmayı seven, ama arkadaşlarımızla çıktığımızda eğlenceli bir adam. Ama tek yapacağımız evde kalıp,film izlemek, dizi izlemek, evde kalmak, alışveriş yapmak, evde kalmak, dizi izleme..... .Bu böyle sonsuza kadar gidebilir.
    Bir de ben dans etmeyi çok seven biriyim. 4 yıl boyunca profesyonel anlamda dans ettim sahne aldım. Aşık olunca bu adama her şeyden vazgeçtim. Şimdi her gün onu ikna etmeye çalışıyorum birlikte dans etkinliklerine katılalım diye. Hatta onu ikna etmek için gidip dünya kadar pahalı olan ama çok istediği erkek kaşe kaban aldım. İkna olmamakta ısrar ediyor. Evden çıkmamak için ne gerekirse yapıyor resmen Daha doğrusu benimle çıkmamak için... :(
    Şimdiye kadar önerdiklerim ve ilgisizce reddettiği etkinlikleri sıralayack olursam dağ olur; yürüyüş, zip astar, macera, -Su parkları, Dans dersleri, havuz etkinliği, piknik...
    Kısacası sizden burada öğrenmek istediğim şey başka türlü bir tavsiye...Kocamla ev dışında eğlenmek için yapabileceğim diğer şeyler hakkında biraz fikir verir misin?
    Şimdiden teşekkürler,