Knight Online’da para en hızlı nasıl kasılır

Konusu Çocuk Klübü bölümündedir ve Network tarafından 3 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Network

Network Yönetici Yönetici

Knight Online’da para en hızlı nasıl kasılır?

Merhaba arkadaşlar, oyun stratejileri paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda Knight Online oyununda para kazanma hakkında tüm bildiklerimi anlatmaya çalıştım. Umarım işinize yarar.
    Knight Online, Türkiye’nin en çok oynanan çevrim içi oyunlarından biridir. Bu oyunda kendinize özel bir karakter yaratıp onu geliştiriyorsunuz. Bunları anlatmıyacağım, zaten biliyorsunuzdur.
    Oyunda para kasmanın pek çok yolu var, ben size en garantilerini öğreteceğim. Kendim de denediğim bu yöntemler ile zarar etme gibi bir durum söz konusu değildir.
    Para kazanmak için önce biraz sermayemiz olması lazım, 15-20 m sizin için yeterli olacaktır. Bu parayla +8 yakmalık item (Wood Staff, Bow, Two-Handed Sword, Maul) itemlerini 1-1,50 m arasında bir fiyata alıyoruz. Tüm paramızla itemleri aldıktan sonra anvilin önüne, buraya dikkat, kağıt satıcısı ve anvilin tam çaprazına pazarımızı kuruyoruz. Tüm itemleri 2,5 m’den koyun. İtem başı kârınız 1 m’den fazla olacaktır.

Uzun süre satılmıyor diye endişelenmeyin, bu itemlerin alıcısı bellidir. 1-2-3 m fiyata bakmazlar. İhtiyaçları olduğunda direkt alırlar. Yani tüm itemleri uzun süre bekleyerek satarsınız ama bir sattınız mı hepsi aynı anda gider.
    Eğer sermayeniz yoksa Shadow Seeker, Lycan, Dire Wolf, Dark Eyes gibi canavarları keserek +8 item çıkarabilirsiniz.
    Bir diğer pazar yöntemi ise +5 Rogue Chitinleri 6 m’den alıp Maradon’da 11m’e satabilirsiniz. Yine anvil önüne ancak 3-4 adım daha öne satmanız sizin yararınıza olur.