Komik Sözler Facebook

Konusu Güzel Sözler bölümündedir ve Network tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Network

Network Yönetici Yönetici

Facebook Komik Sözler

Birbirinden komik Facebook profilinizde paylaşbileceğiniz en güzel komik sözlere sayfamızdan bakabilirsiniz.Ayrıca arkadaşlarınız ile de paylaşabilirsiniz.

80 yaşındaki neneme facebook veya twitter üyeliğin var mı? diye sordum. Yarın istek yollarım kabul et ismim Girl dedi. Hala şaşkınım.

Bizimkisi bir aşk hikayesi değildi. Aşk"tı bizimkisi; Gerisi hikayeydi.!

Öğrencilerin en sevdiği hoca derslerde bol not veren sık sık öğrencileri kendi haline bırakan hocadır.

Sevgili alkol. Seninle beni daha komik ve daha zeki yapacağın konusunda anlaştığımızı sanıyordum. Dün geceki videoyu gördüm. Konuşmamız lazım

Bir Bayanın Gözyaşının Akmasına Sadece Soğan Değil, Bazen Bir Hıyar da Neden Olabilir.!

Hesabı veremeyeceğiniz işlere kalkışmayın.. Öteki tarafta bulaşık yıkatmıyolar.

Feysbukunu donduran arkadaşım. O fotoğrafın altındaki yorumlarda *** gibi kaldım. Gittin gideli kendi kendime konuşuyorum. Geri gel

Selam, ben Windows Outlook. Arada bir yanlışlıkla basınca açılayım diye tasarlandım.

Kadınların bakış açısı bir sen, bir ben, bir de bebek. Erkeklerin bakış açısı bir sen, bir ben, bir de yedek

Sabah kalkıp saate baktığında daha alarmın çalmasına 2 saat olduğunu gören genç, mutluluktan uyuyamadı…

Aşk tabii ki tesadüfleri sever. Bela geliyorum der mi ..?

Sema ismindeki sevgilisine doğum gününde ”Semaver” hediye eden arkadaşımı kutluyorum.

Bi bağlantıyı paylaşıp üstüne onu beğenip üstüne bi de “süpermiş yaa” diye yorum yazan insan. Bu kadarı yetmez. Seviş o bağlantıyla.

Tarkan işi biliyo arkadaş; İlk yaklarsam muck muck, sonra gel gel acımıcak, sonra öp öp öp, işi bitincede ; adımı kalbine yaz beni unutma.

Düşünüyorum öyleyse VARIM, üşeniyorum öyleyse YARIN.

Ne düşünüyorsun diye sorup durm? F?cebook, Ne düşündüğümü ?nl?y?m?zsın ; Sevdiğim erkeğin profili sende olm?s? Umrumd? mısın ?

İncir reçeli repliklerini yazanları arkadaşlıktan çıkartsam, facebook’ta yeni olduğum düşünülür.

Facebook okula beraber gittiğim, Twitter okula beraber gitmek istediğim insanlarla dolu.

Facebook: “ne düşünüyorsun?” Twitter: “ne yapıyorsun?” Foursquare: “nerdesin?” Sonuç: yeni sevgilim sosyal medya.

Sevgili feyzbuk, kalbin kadar temiz olan bu ne düşünüyorsun bölümünü bana ayırdığın için öncelikle teşekkür ederim.

Alçak gönüllü yüreklerde yaşayan düşünceler, en yüksek düşüncelerdir.

Sonumuz Morg Aç Bi Tuborg Hayat Buysa Bizde Jeton Cok…

2. Mehmet1234567890

Mehmet1234567890 New Member

:):cool: Sahada nAsil gol atılır