Son Moda Abiye Elbise Modelleri

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Abiye Elbise Modelleri

Kış ayı yaklaştı diye özel davetlerin ve düğünlerin bittiğini sanmayın. Bir kadının her daim özel günlerde giyinmeniz için bol miktarda abiye modellerine gerek olacaktır. Maalesef artık sosyal medya yüzünden bir giydiğinizi bir daha giyemiyor hale geliyor ya da bir süre dolapta öyle boş boş durmasını sağlıyorsunuz. Herkesin gördüğü bir kıyafeti tekrar bir sonraki partide giymek zaten size eksi bir puanını getirecektir.

2014 abiye modellerinde bu yıl uzun abiye modelleri daha çok ön planda. Artık çok ısa ve **** dekolteli olan elbiseler yerine, daha sade ve daha yalın görüntüler elde edecek bayanlar. Özellikle sırt dekoltesi abiye kıyafetlere en çok yakışan detaylardan biridir. Fazla abartmamak kaydı ile ve sırt dekoltenize güveniyorsanız bu yıl size hitap ediyor olacak.

Abiye modellerinde ise renkler aslında hemen hemen sabit. Siyah her zaman vazgeçilmez iken u yıl ayrıca en çok kullanılan diğer renkler ise parlement mavisi, zümrüt yeşili ve tozpembe renkleri abiye kıyafetlerine çok yakışıyor. Özellikle ten renginize uyumlu bir renk seçmeniz sizi gecenin daha bomba kızına çevirecektir.

Eğer kendi özel günleriniz için bir abiye modeli arıyorsanız bu konuda daha dikkatli olmalısınız. Ne çok abartı bir model, ne de çok basit kalacak bir model olmamalı. Sizlerin görecek herkesin işte bu diyeceği bir modeli aramak için bir hayli mesai harcayacağınız kesin.
 

Son Konular

Üst