Unutulan Facebook Şifresi Nasıl Bulunur?

Konusu Facebook bölümündedir ve Network tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Network

Network Yönetici Yönetici

Facebook Şifresini Unuttum Nasıl Bulabilirim

Bu sorun günde yüzlerce kişinin başına gelebilmektedir.Bu durum ile karşı karşıya kaldığınız Facebook sizlere güzel bir kaç hizmet sunmuş olup yeni şifre alabilmeniz için yardımcı olmaya çalışmaktadır.Facebook şifrenizi tamamen unutmuşsanız ve yeni bir şifre edinmek istiyorsanız şu yolları deneyebilirsiniz.

Yapmanı gerekenler Facebook.com'a girin ve aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Şifremi Unuttum kısmına tıklayınız.

Yukarıdaki gibi dediğimizi yaptıktan sonra karşınıza çıkan sayfada Facebook'a üye olmuş olduğunuz mail adresini sormaktadır.Buda aşağıdaki gibi olmaktadır.

Buradaki alana mail adresinizi yazmış iseniz karşınıza çıkacak olan ekran aşağıdaki gibi olacaktır.

Bu sayfada size sunulan seçeneklerden birisini kullanarak Facebook hesabınızdaki şifreyi anında yenileyebilir yeni şifreniz ile Facebook hesabınıza giriş yapabilirsiniz.Aklınıza takılan bir soru olursa konu altına mesaj bırakabilirsiniz.

2. face kır

face kır Misafir

Facebook şifresini bende başka yollar ile buluyorum ne kadar tasvip etmesemde hemen her istediğimi facebookta yapabilirim güzel oldu saol

3. sami pekdemir

sami pekdemir Misafir

merhabalar ben sifremi mail adresinide kaybetttim ykardaki denemeleri yaptım hala üç arkada istıyor giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

4. farkvar

farkvar Misafir

benimkimde hesabınımı unuttun yazıyor

5. Kayip

Kayip Misafir

6. Kayip

Kayip Misafir

BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURMUUSN

İlgili Aramalar

1. unutulan facebook şifresi nasıl bulunur

,
  2. unutulan face şifresi nasıl bulunur