14 Şubat İle İlgili Aşk Sözleri

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
14 Şubat Sevgililer Günü Aşk Sözleri

Her yıl kutlanan 14 Şubat sevgililer günü milyonlarca kişinin kutlamış olduğu güzel ve sevgi dolu bir gündür.Bu özel günde sevdiğiniz kişiye bir hediye alabilir ve bunun yanında güzel bir aşk sözü paylaşabilir veya uzakta ise aşkınızı anlatan gün boyu güzel sözler paylaşabilirsiniz.Sizler için hazırlamış olduğu çok özel ve güzel 14 Şubat sevgililer günü aşk sözlerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Bir günümüz değil bütün günlerimiz renkli ve güler geçmesi dileğiyle ömrüm. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Ömrüm geleceğim yaşamım herşeyimsin, bugün hali hatırda senin için sakladığım mektuplar vardı onları okuyarak göz yaşlarımla sevgililer gününü kutlarım.

Sevgilim bugün en derin duygularla seni hissettim yaşamım boyunca tüm kalbime sana inanıyorum sevgililer günün kutlu olsun.

Geleceğim ve hayatım yalandan ibaret olsada sen hayatıma girdiğin zaman gerçeği seninle birlikte gördüm. Sevgililer günün kutlu olsun.bilgiuzmani.com

Gece karanlığında yıldızlara baktınmı senin adını yazdım kalemlerle. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kelebekler bugün adınla birlikte şarkılar söylüyor sana olan sevgimi onlara anlattım ölünceye kadar seni seveceğim sevgililer günün kutlu olsun ömrüm.

Çöllerde olsam bir damla sudan çok senin gözlerindeki mavi okyanusu görmeyi dilerdim tüm dertlerimi sıkıntılarımı unutturuyorsun sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kuş olsam bütün gün gökyüzünden seni izlerdim pencerene konardım geceleri öyle dinlenirdim yağmurlu günlerde omuzunda nefes alırdım. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen…

Sevgi hak edenin, umut sabredenin, zafer inananın, mutluluk bekleyenin bunların tümü senin OLSUN

Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir.Sevgililer günün kutlu olsun!!

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

sensiz günlerin, senli günlerle takas ediyorum.Yokluğun diye bir şey yok bende, ben seni sonsuzluk kadar çok ama çok seviyorum....

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.bilgiuzmani.com

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Son düzenleme:

Son Konular