2014 En Güzel Günaydın Mesajları

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Günaydın Mesajları 2014

2014 Çok Güzel Günaydın Mesajları

Sevdiğiniz arkadaşlarınıza bir günaydına demek istemezmisiniz?En güzel yeni günaydın mesajlarına sayfamızdan bakabilir sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Gününaydın olsun bugün benden sizlere bir armağan olsun günaydınlar arkadaşlar.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adınız, Bütün Günlerin üstünde ise gözleriniz yazılı Günaydın Dostlar.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Her Zaman Kalbimde Uyuyan Güzel..Aç artık gözlerini damarlarımda ak..Günaydın..

Bir gün bitti seninle olduğum günler gittikçe çoğalıyorsabah olucak birazdan yine benimsin şükürler olsun ki seninim günaydın herşeyim senninle olan sabaha seninle doğan güneşe günaydıniyiki bugünde benimsin iyiki bugünde seninim seninle olan herşeye iyiki...

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın canım
 
Son düzenleme:
G

gunay

Misafir
#2
teşekkür ederim hepsi çok güzel
 
Üst