2016 Survivor ne zaman başlayacak

#1
2016 Survivor başlama tarihi

Survivor dünyanın en zor yarışması olup her yıl izlenme rekorlarının kırdığını söyleyebiliriz ki bu da Acun Medya tarafından ülkemizde TV8 ekranlarında izlenmektedir. Survivor uzun yıllardır her yıl gösterimde olmaktadır. Bir çok kişiyi ekran başına kitlemeyi başaran ve oldukça izlenilmesi hoş bir yarışma olmaktadır.

Binlerce kişinin başvuruda bulunmuş olduğu Survivor yarışması oldukça zor olup televizyon karşısında izlemek gibi değildir. Survivor uzun bir süreç olup bu uzun süreci aç ve enerjisiz bir şekilde sürdürmek kolay olmasa gerek şimdi gelelim 2016 yılında ne zaman Survivor yarışması yayınlanacağıdır ki 2016 Şubat ayında başlaması şuan için uygun görülmektedir.

Yeni ünlü ve yeni gönüllü takımları ile Survivor 2016 yılında Şubat ayında ekranlara geleceği düşünülmektedir. Yine binlerce kişinin başvurus beklenmekte olup rekor başvuru talebi ile de gündeme geleceğini şimdiden söylemek isteriz. Sizlerde kendinizi Survivor a yakıştırıyor ve yapabilirim diyorsanız başvurunuzu TV8 sitesinden gerçekleştirebilirsiniz.

2016-survivor-ne-zaman.jpg
 
Üst