Ablaya Çok Güzel Sözler

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ablaya Sözler

Ablaya Söylenecek Güzel Sözler

Ablanız ile paylaşabileceğiniz onu mutlu edebileceğiniz oldukça güzel sözlere sayfamızdan bakabilirsiniz.Ayrıca almış olduğunuz bir hediyenin üzerinde not olarak yazabileceğiniz sözlerde bulunmaktadır.

Hatırlıyor musun küçükken yediğimiz dayakları, bize bağırışları.Ne kadar da yaramazdık.İyi ki varsın, iyi ki güzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım

Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bitanem ablacım

Bu hayatta en çok güvendiğim kişi sensin.Çünkü sen benim canımsın ablam

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Ablaya en güzel sözler.

Sen benim kanımdan benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum
Biz; küçücüktük, büyüdük.cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi herşeyiz.canım benim seni çok seviyorum ablacım

O

olu

Misafir
çok güzellermiş hemen bir tane yollayacağım saolun

B

büşra

Misafir
  • Ablanıza çok iyi davranın. Onu asla incitmeyin. Onu çok sevin.:mad::Do_O:rolleyes::cool: :)

S

sultan72

Misafir
  • Ablanıza çok iyi davranın. Onu asla incitmeyin. Onu çok sevin.:mad::Do_O:rolleyes::cool: :)
buşra abla ben ablamı o kadar özledim ki halen aklımda ne yapacağımıda bilemiyorum onu çok ama çok özledim o benim herşeyimm

G

gürsel

Misafir
arkadaşlar ablanız varsa onu sakın üzmeyin benim ablam küçük yaşta vefat etti keşke şuan yanımda olsaydı hiç gitmeseydi diyorum ama kader işte benim ablam halen kalbimde yaşıyor değerini bilin