Adsense Kesintilerine İtiraz Edilir mi?

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Adsense Kesintisine İtiraz Etme

Google Adsense Kesintisine Nasıl İtiraz Ederim

Bir çok webmaster'ın merak ettiği sorulardan birisidir yapılan kesintilere itiraz hakkı olup olmadığı çünkü bazen google olmadık şekilde ciddi anlamda kazançlarınıza kesintiler yapmaktadır.Bunun nedeni olarak geçersiz tıklamalar veya google politikalarına aykırı etkinlikler olması olarak açıklamıştır.

Adsense'nin yapmış olduğu kesintilere maalesef webmaster arkadaşların itiraz hakkı bulunmamaktadır.Ufak tefek kesintiler normal olabilmekte fakat ciddi anlamda büyük rakamların kesilmesi biraz morel bozucu olmaktadır.Google Adsense sıkça sorunlar sorular bölümünde itiraz ile ilgili şöyle bir açıklama yer almaktadır.

"Maalesef kesintilere itiraz edemezsiniz. Hesabınızdaki trafiğin incelenmesi konusunda gereken özenin gösterildiğinden emin olabilirsiniz. Önceden de belirtildiği gibi, ancak hesabınızda geçersiz tıklamalar veya Google politikasına uygun olmayan bir etkinlik tespit edersek kesinti yapılmaktadır."
 
O

one

Misafir
#2
Bunu bir çok kez r10 da tartıştık fakat neden olduğunu bir türlü çözemedik aslında itiraz hakkının olması gerekmekte bence.Az bir şey kesse diyecek bir şey yok ciddi anlamda *** rakamlı kesintiler yapmak bu gibi kesintiler de yeniden değerlendirme isteğinin olması gerektiğini düşünüyorum.
 

Son Konular

Üst