Ask Toolbar Nasıl Silinir

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Ask Toolbar Kaldırma

Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz bazı programlar ile yerleşene Ask Toolbar bir çok kişinin düzenini bir anda bozmaktadır ve bunu nasıl silmeniz gerektiği konusunda bilginiz yok veya silemiyorsanız tüm tarayıcılar üzerinde nasıl bu eklentiyi kaldıracağınızı sizlerle kısa bir şekilde paylaşacağız umarız yardımcı olacaktır.

Ask Toolbar'dan kurtulabilmemiz için yapmamız izlememiz gereken yollar şu şekildedir.İlk önce yapmamız gereken denetim masasına giderek kurulu olan Ask Toolbarı kaldırmak bu silme işlemini yapabilmek için izlemeniz gereken yol Başlat > Denetim Masası > Programlar veya Ekle/Kaldır kısmından Ask Toolbarı siliniz.Bundan sonraki aşamalar ise taracıyımız da kurulu olan eklentiyi silmek olacak.

Google Chrome Ask Toolbar Kaldırma

Tarayıcınızı açın ve sağ üstteki ayar ikonuna tıklayın açılan menüden Ayarlara tıklayın ve açılan sayfadan Başlangıçta adı altında, Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç kısmından istediğiniz açılış sayfasını yazınız.

Internet Explorer Ask Toolbar Kaldırma
Internet Explorer tarayıcınızı açın şu yolları izleyin Araçlar > Eklentileri Yönet > Araç çubukları ve uzantılar kısmından Ask Toolbar ile ilgili bulduklarınızı kaldırın ardından istediğimiz arama motorunu belirleyelim.

Mozilla Firefox Ask Toolbar Kaldırma

Sık kullanılan tarayıcılardan birisi olan Firefox üzerinde izlemeniz gereken yol Araçlar > Eklentiler > Uzantılar burada Ask ile ilgili görmüş olduğunuz eklentileri kaldırın ve başlangıç sayfasına giderek açılmasını istediğiniz sayfayı belirtiniz.
 
Üst