Çok Güzel Anlamlı Kısa Sözler

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Anlamlı Kısa Sözler

Anlamlı Çok Güzel Kısa Sözler

Birbirinden güzel ve anlamlı sözlere sayfamızdan ulaşabilir arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.İşte en güzel anlamlı kısa sözler sizlerle.

Hayat bazen acaba ihtimalinin verdiği heyecanla yine mi" hissinin verdiği hayal kırıklığı arasında yaşanan gel gitten ibarettir..
Huyunu bilmediğinin kişinin suyuna kapılırsan, o kişinin kuyusunda kaybolursun...

Açıklamak, değiştirmek için dünyayı, birlik, umut, kavga gerek insanlara.
Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen kimsedir.

Büyük sahtekarlar küçük ayrıntılarda doğrucudur.
Mutluluk nedir? diye sor bir köre, görmek midir der sence? Mutluluk her rengi hissedebilmektir diyecektir bence.

Vicdan, pusula gibidir Ona uyuyorsan, dogru yolu bulursun..
Herşeyin karşılığını beklediğin sürece hep karşılıksız kalırsın...

Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür
İnsan ancak anladığı şeyleri duyar

fırtınamsın benim! sen estikçe ben titrerim.
3 kurusluk insana 5 kurusluk deger verirsen,o insan gun gelir seni 2 kurus satar...

elden düşme sevdalar değil benim istediğim ya yüreğinin sahibi olmalıyım yada hiç birşeyin!!!

Aşk bir futbol topu gibidir...Önce tekmeyi basarsın,sonra peşinden koşarsın.

ne gidene kal diyebilirim, ne mecnun olabilirim,ne de aşkı bulabilirim..
sen benim farkımı farkedemedın,farketsende farketmez artık ,benım farkımı farkedenler senden cok farklı

Samyol

New Member
merhaba, bir iki özlü söz bende ilave etmek istiyorum:

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır. Bertolt Brecht

Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Son Konular