Dünyanın En Güvenli Telefonu Hangisi

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Dünyanın En Güvenli Telefonu Hangisidir?

Teknoloji ve iletişim çağının durdurulmamak bilmeyen hızı bunun yansıra güvenlik açıklarını da ortaya çıkarmıştır. Üst düzey bürokrasi olsun ya da askeri alanlarda bilgi hırsızlığı günümüzün en büyük sorunlarından birisi olmuştur.

Sizlere son derece güçlü şifreleme yöntemlerine sahip olan Blackphone 2 den biraz bahsedeceğim. Aramalar olsun ya da mail hesaplarınız hatta internet üzerinde gezinirken bile şifreleme özelliğine sahip bir cihaz olarak güven vermekte. Bu cihazda işletim sistemi PrivatOS’le (Andorid İşletim Sistemi ) birlikte gelen özel şifreleme araçlarla gerçekleştiriyor. Blackphone 2 çok gelişmiş bir ara yüze sahip olmakla beraber 5.5 inç büyüklüğünde **** HD ekrana, 64 bit 8 çekirdekli Qualcomm SoC işlemciye ve 3GB belleğe sahip bir telefon olarak gerçekten sınırları zorlamakta. Bu cihazın daha çok iş ve sektörüne yönelik satış amacı güdülmekte ve bu süreç kurumsal telefon pazarındaki yerini alabilecek mi bunu zaman gösterecek.
en-guvenilir-telefon.jpg
 
S

sezai

Misafir
#2
Kesinlikle android degil huawei y5 2019 Guncellenmis versiyonu kullaniyorum wifi0 sifresiz kapali oldugu halde wifi ağına baglaniyor şifreyi kiriyorlar
 
Üst