Ekin Koç Kimle Çıkıyor?

E

Ekin Özge Demet

Misafir
Demet Özdemir ile çıkıyor 5 Ekim den berri Ekin Koç Demet Özdemir'in gerçek facesinden söyledi Demet Özdemir de söyledi

E

ekin koç

Misafir
tabikide demetle

B

beyda

Misafir
siz hepiniz ayakta uyuyosunuz ekin aşkitom benle çıkıyor istiyosanız telefonunu verim

Ö

özgür

Misafir
Bizde sizi çok seviyoruz işalah beraberliniz devam eder aylin ve tilki

B

Büşra

Misafir
Bende sizi siteden takip ediyorum fotoğraflarda çok güzel çıkmışsınız sizin hayranınızım beni unutmayın

Ö

Özlem

Misafir
Sizi hayranlıkla izliyorum filminizi beklemek çok zor ama başlayınca hemen bitiyor sizi yan yana görünce mutlu oluyorum beraberliğnizin devamını isterim sizi seviyorum

M

merve

Misafir
bence ekin koç demet le çok yakısıyor ve dilayla o tam ***** hiç yakısmıyorrlarrr demet bir numarasın tilki sende sizi çok seviyorummmm

L

latife

Misafir
ekin filminizin bağimlisi oldum hergün izliyorum ama sana doyamıyorum seni seviyorum bitanemmmm

Ş

şevval

Misafir
demetle seni çok yakıştırıyorum:):):)

N

nurayet katakurt

Misafir
Ekin Koçun Sevgilisi Kim

Ekin Koç Kiminle Çıkıyor

Arkadaşlar bana Fox TV ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol alan Ekin Koç'un sevgilisi olup olmadığını yazabilirmisiniz.

B

beyza altıngül

Misafir
[quote="demet özdemir, post: 599 hyr cnm bnce sen demt özdemre deilsn yalancı

K

kardelen

Misafir
Ekin Koçun Sevgilisi Kim

Ekin Koç Kiminle Çıkıyor

Arkadaşlar bana Fox TV ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde rol alan Ekin Koç'un sevgilisi olup olmadığını yazabilirmisiniz.

N

naile ilayda

Misafir
Bence demet ile ekin yakışıyorlar dila ile ekinin sevgili olma ihtimali yüzde sıfır

R

rüya öykü

Misafir
ekin ve demet sizin büyük hayranınızım ..... bence ikiniz çıkmalısını......:p:):D:rolleyes:;):confused:

M

meryem

Misafir
tilki aşkım

Ç

çağla

Misafir
bence ekin koç demet le çok yakısıyor ve dilayla o tam ***** hiç yakısmıyorrlarrr demet bir numarasın tilki sende sizi çok seviyorummmm
aynen dila çirkin tipe bak sifonu çekmelik yani keşke adım çağla olmasaaaaaa