Ekin Koç Kimle Çıkıyor?

M

mervoş

Misafir
hyr benim aşkım hem ben onunla çıkıyrum hepiniz kesin sesinizi biz tilkiyle twitırdan arkadaşız çıkıyoruz yerim
aşkımı bidaha azınızı açmayın soran olursa merve şenerle çıkıyo diyiceksiniz 23 yaşındayım yaşlarımız yakın o
büyük normal olanada o zaten sarışın mavi gözlüyüm doktorluk okuyorum ekin sakın bidaha demetin
eline dokunma haaaaaaaaaaaaa ayrılırım yoksa

M

mervoş

Misafir
hepsi şakaydıııııııııııı ama o benim aşkım herkes onu seviyo çok talı bikere görsem

S

sindy

Misafir
:):):);):mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_Oonu çok seviyorum aşığım emre duymasın çıkıyoruzda
kıskançlıktan patlayın yaaaaa ama emre ondan 1000kat daha yakışıklı cnm benim hepiniz
duyun dünyaya haykırıyoru sakın ayrılmayalım aşkım:)

D

duygu

Misafir
ekin çok yakışıklı tilkim benim:p

A

ali

Misafir
dila danışman... fakat doğrumu tam olarak bilmiyorum... ::cool: :p
tilki çok yakışıklı öylesini napdın aylin daha güzel hemde yakışıyolar öyle bi bomba lazım ona
ama dila danışman olabilir haklısın resimleide birbirlerine yaklaşıp çekmişler ayıp olmasında

C

ceren

Misafir
hyr benim aşkım hem ben onunla çıkıyrum hepiniz kesin sesinizi biz tilkiyle twitırdan arkadaşız çıkıyoruz yerim
aşkımı bidaha azınızı açmayın soran olursa merve şenerle çıkıyo diyiceksiniz 23 yaşındayım yaşlarımız yakın o
büyük normal olanada o zaten sarışın mavi gözlüyüm doktorluk okuyorum ekin sakın bidaha demetin
lan bi siktir git senin şakanada başlıycam haaaaaaaaaaaaa:mad:

A

açelya karabakan

Misafir
bence varya dilayla çıkıyor aylinle olmuyabilir knk lar

M

melsa saydın

Misafir
tilki çok yakışıklı öylesini napdın aylin daha güzel hemde yakışıyolar öyle bi bomba lazım ona
ama dila danışman olabilir haklısın resimleide birbirlerine yaklaşıp çekmişler ayıp olmasında
savaş daha yakışıklı ekin bok suratlı :pmalllllllllllarrrrrrrrrrrrrrrr sizzzzzzzzzzziiiiii desem yalan olur tabiki
de tilki ölürüm ona hihahahahah:eek:

Ç

çağla şikel

Misafir
***** mısın sen tilki süper aylinle çıkıyo senin ***** koyarımmmmmmmmmmmmmm

E

ekin koç

Misafir
:):):);):mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_Oonu çok seviyorum aşığım emre duymasın çıkıyoruzda
kıskançlıktan patlayın yaaaaa ama emre ondan 1000kat daha yakışıklı cnm benim hepiniz
demek öyleeeeeeeeeee kimiş bakalım o haaaaaaaaa ben daha yakışıklıyım bok

E

ekin koç

Misafir
hepsi şakaydıııııııııııı ama o benim aşkım herkes onu seviyo çok talı bikere görsem
aylinde güzel ama benim prensesimin gözleri yeter bebeğimin yami dilamın bakın benim gözüm
bu dizi başladığından beri diladan başkasını görmüuor onun için hepiniz saçmalağmayı kesi tamamı hepinz seviyorum
hayranlarım

E

emre

Misafir
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy benim emre demek öyle aşkım be sana hep sindim diyorum yaaaaaaaaaaaaa onun içinisminin öyle yazdın aşkım

M

mervoş

Misafir
evet evet evetttttttttttttttttttttttt sonunda seni hayal ediyodum aşkım

Z

zeynepppp

Misafir
bence ekin koççç demetttle sevgili

Z

zeynneeppp ekinnn

Misafir
ekkkiiinn koçç lütfen artık kiinle çıktığını söyleeeee