Evde Diş Nasıl Beyazlatılır?

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Evde Dişimi Nasıl Beyazlatırım?

Bir çok vatandaşımız için oldukça pratik bir bilgi olacak olup günlük yemiş olduğumuz yemeklerde ve içtiğimiz çaylar,kahveler neden ile dişlerimiz sararmaktadır.Kimileri vardır ki doğuştan bembeyaz dişleri sahip olur kimileri ise koyu bir diş rengine sahip olup bu kişilerin dişlerini beyazlatması için epey bir uğraşması gerekecektir ki bide günlük yedikleriniz dişlerinizi fırçalama aralıklarınız buna etki edecektir.

Evde dişinizi beyazlatmak için sizlere kolay ve bir o kadar da güzel olacağını düşündüğümüz beyazlatma yöntemini paylaşmak istiyoruz bu yöntem için elimizde iki malzeme olması gerek bunlara çilek ve karbonat olmalıdır.Bu iki malzememizi kullanarak bir güzel dişlerimizi evde beyazlatabiliriz.

Bu iki malzememizi bir güzel karıştırın birbirine yedirin ve ardından dişlerimizi bir kaç dakika bu iki karışım ile fırçalayalım ki çilek dişlerimize sağlık açısından oldukça gelecektir ki beyazlatma konusunda oldukça iyidir.Dişlerimizi karışımımız ile fırçalamışsak hemen diş macunumuz ile de bir kaç dakika fırçalayalım ve dişlerimizin nasıl beyazladığını hep birlikte görebiliriz. Eğer dişlerinizin arasında çilek tohumları kaçmış ise bunları da diş ipi alabilirsiniz.

 
Üst