Gaziler Günü Kutlama Mesajları

Eray

Editör
Yönetici
Editör
19 Eylül Gaziler Günü Kutlama Mesajı

Şehitlerimiz için ruhlarının huzurlu kılmamız için ayrıca savaş arkadaşları olan gazilerimizi hak ettikleri değeri vererek bu şekilde her zaman her yerde onurlandırmamız gerekiyor. Onlara çok daha iyi davranmalı ve saygıda kusur etmemeliyiz.

- Bu gün Gazileri günü vesilesi ile tüm şehitlerimiz ile vefat etmiş gazilerimizi rahmet ve minnet ile anıyor hayatta olan yaşamını sürdüren gazilerimize sağlıklı bir yaşam diliyor, şehitlerimizle birlikte tüm gazilerimize şükran borçlu olduğumuzu bir kez daha yineliyoruz.

- Dış düşman ile ayrıca onların içteki işbirlikçilerine karşı şerefle vatanını sonuna kadar koruyan mücadele vermiş ve Gazi olmuş tüm gazilerimizin gaziler gününü kutluyor onlara saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.

- Bugün oldukça önemli ve anlamlı bir gündür başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımızın bölünmez bütünlüğü çerçevesinde Cumhuriyetimizin temel niteliklerinin muhafaza için gözlerini kırpmadan korkmadan canlarını bu yolda feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diler. Kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım

-Bugün Atatürk'e Mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin yıl dönümünü ve gaziler gününü kutluyor, Ülkesi için canını tereddüt etmeden ortaya koymaktan kaçınmayan vatanseverlikleri ile övündüğümüz unutulmaz hizmetleriyle kıvanç duyduğumuz Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını bunun yanı sıra tüm şehit ve gazilerimizi şükran ve minnet son olarak rahmet ile anıyor hayatta olan tüm gazilerimize de sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

- Özel bir gün olan bugün gazilerimizin ve şehitlerimizin ailelerinin gururuna ortak oluyor ve kederlerini yürekten paylaşıyoruz.

- Türk milleti vatanı uğruna gazi ve şehit olmayı her zaman kutsal bir görev olarak görmüş, saymış vatanı için savaşmaktan hiçbir zaman kaçınmamıştır. Bugün bizler ülkemiz üzerinde özgür bir şekilde yaşayabiliyorsak başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bunu kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar bağımsız yaşatmak uğruna göstermiş oldukları kahramanlıkları hiç bir zaman unutmayacağız. Gazilerimiz ile gazi ve şehit yakınlarına sahip çıkmak ve itibarlarının korunması için hak ettikleri koşullarda yaşamlarını sürdürebilmeleri için her türlü çabaya destek olmak öncelikli görevlerimiz arasında ön saflarda yer alacaktır.

- Bu özel günün güçlü ve saygın Türkiye'sinin temelinde var olan kahraman gazilerimizin önemli bir payı bulunduğu gibi bu anlamlı günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarını aziz şehitlerimiz ve kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnet , saygı ile anıyor hayatta olanlara uzun ömürler diliyorum.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm gazilerin gaziler gününü kutluyorum sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İyi varsınız.

Moderatörün son düzenlenenleri: