Hint Yağı Kirpik Uzatır mı?

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Hint Yağı İle Kirpik Nasıl Uzar?

Bir çok bayan güçlü ve uzun kirpiklere sahip olmak istemektedir.Bu nedenle kirpikleri bayanlar bir takım yollar ile uzatmaya çalışmaktadırlar ki bu mümkün olmayabilmektedir.Edindiğimiz bilgilere göre ise hint yağı ile kirpiklerin uzaması mümkün olmaktaymış.

Kirpiklerin bakımlı ve daha uzun, güçlü olmaları için hint yağı ile bir takım bakım yöntemleri uygulayabilmektesiniz.Hint yağı ile aynı zamanda saçında dökülme olan veya saç kıran olan kişilerde da oldukça etkili olabilmektedir.Hint yağı ile kirpiklerinize yapabileceğiniz bakım ile daha güçlü olmasını ve uzamasına yardımcı olabilirsiniz bunun için yapmanız gereken kulak temizleme çubuğu ile hint yağına bandırdıktan sonra kirpiğinize dipten uca doğru düzgün ve dikkatli bir şekilde sürün. Bunu ise gece yapmadan önce sürmeniz daha olumlu etki yaratacaktır.

Aynı zamanda hint yağı ile badem yağını da eşit ölçülerde karıştırarak yaklaşık olarak on beş gün boyunca yatmadan önce akşamları sürebilirsiniz burada dikkat etmeniz gereken nokta gözleriniz olup mutlaka dikkatli bir şekilde kirpiklerinize iyice sürün.

 
Üst