Kenan Işık Öldü Mü?

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Kenan Işık Yaşıyor Mu?

Ünlü sanatçı geçirdiği rahatsızlık sonucu başına aldığı darbe nedeni ile beyin kanaması geçirmesi nedeni ile aylardır hastanede bakım görmektedir. Spor yaparken rahatsızlık geçirmesi ile birlikte düşerek başını yere çarparak beyin kanaması geçirmiştir. Sosyal medyada Kenan Işık ile çıkan ölüm iddiaları tamamen asılsız olup bu durum aileyi fazlası ile üzmektedir.

Ailenin yapmış olduğu açıklamada sevenlerinden dua beklerken bir an önce iyi olması için herkesin dualarını eksik etmemesini istemektedir. Bu asılsız haberi yayanları kınarken bir an önce iyileşmesi konusunda da ümitlerinin olduğunu söylemektedirler.

Kenan Işık İyileşecek Mi?
Kenan ışık’ ın eşi beril ışık eşine bir bebek gibi bakarken bu gibi vakalarda uyanma ihtimalinin olması ve görülmesi kendilerini umutlandırdığını ve bu doğrultuda dualarının olduğunu söylemektedir.

Özel hastanede uzman doktorlar tarafından çok sıkı bir şekilde takip edilirken şu anda tedavisini evde sürdüğü bildirildi. Böyle hassas bir dönemde yalan haberlerin kendilerini üzdüğü ve bir daha böyle bir haberin olmamasını diledikleri ve sevenlerin dualarını eksik etmemesini istedi
 
Son düzenleme:
Üst