Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Kolay Kredi Nasıl Çekilir?

Günümüzde nakit para akışının yeterli olmadığı noktalarda farklı kredi çekme yöntemleri tercih edilmektedir. Kredi çekmek eskisinden çok daha kolay olduğu için kişiler daha fazla başvuru yapmaktadırlar ve olumlu sonuçlar almaktadırlar.

Kolay Kredi Kimlere Çıkar?

· Daha önce kredi çekip düzenli ödeme yaptıysanız ya da hali hazırda bulunan kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapıyor iseniz, kolay kredi çekebilirsiniz.

· Son 6 aylık süre içerisinde ödemelerinizin tümü düzenli bir şekilde yatırıldı ise ve kredi borcunuz yoksa kredi çekmeniz kolaylaşacaktır.

· Son yıllarda bankalar kredi verirken kredi notuna oldukça fazla dikkat etmektedirler. Yani kredi notunuz ne kadar yüksek ise kredi çekme olasılığınız da o kadar yüksek olacaktır.

· Düzenli bir geliriniz varsa ve sigortalı bir iş yerinde çalışıyor iseniz, bu durumda kredi çıkma olasılığı da yüksektir. Memur iseniz, kredi çekmeniz çok daha kolay olur. Ya da kefil isteyen bir banka ile çalışacak iseniz memur bir tanıdığınızın kefil olmasında avantajınız daha fazla artar.

Kolay Kredi İçin Kredi Çekilecek Olan Banka Önemli Midir?

· Maaşınızı aldığınız bankadan kredi çıkma olasılığı, maaş almadığınız bankadan çıkma olasılığından çok daha yüksektir.

· Daha önce çalışmış olduğunuz bir bankadan kredi çıkma olasılığı daha yüksek olacaktır.

· Taşınmaz bir mal varlığınızın olma durumu bazı bankalarda göz önünde bulundurulur. Bankadan çekeceğiniz yüksek bir miktara karşılık ipotek durumu söz konusu olacağı için bu durumda bankanın politikası önemlidir.
 
Üst