Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tatil Nasıldır?

#1
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin'de Tatil Nasıldır?


Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet ’i Akdeniz’in en güzel adalarından birisidir.Kuzey Kıbrıs Turk Cumhuriyeti sınırları içersinde bir tatil sizin hayallerinizdeki rüyalarınızdaki gibi tatillerden birisi olacaktır.Turist ve ziyaretçilerine tüm olanakları sunan Kıbrıs tatil mekanlarında essiz bir yere sahiptir. Özellikle İngiltere den gelen çoğunluğu 30 yaş ustu turistlerin tatil merkezi olan Kıbrıs ta ulaşım ticaret eğlence oldukça rahat ve güzeldir.Kıbrıs Sahip olduğu şehirlerden Girne Magosa Lefkoşa GuzelYurt Lefke de son surat eğlenceler hat safhadadır.Eğlencenin merkezi Girne dir.Gelen turistler genelde Girne den vazgeçememiştir.Eğlence geceleri Night Club Hotellerin düzenlediği eğlencelerde ve disko ve barlarda olmaktadır.Kuzey Kıbrıs gelen misafirlerine en uygun en güzel hizmeti vermek amacı ile sekil almıştır.Kıbrıs ta bulunan oteller hoteller hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi daha da ayrıntılı inceleyebilirisiniz.Kıbrıs ta bulunan Hotel Pansiyon Motel Otel Gibi kategorilere ayırabiliriz.Bu konuda Girne bölgesinde Hotel cok fazla bulunmaktadır.Girne nin çeşitli yerlerinde çeşitli özellikte ki otellerden faydalanabilirsiniz.1,2,3,4,5 otellerde tatilinizi geçirebilirsiniz.Girne de ki hotel ve oteller genelde 3 ve 5 yıldızlı oteller ve hoteller çoğunluktadır.Girne bölgesinde alışveriş yapabileceğiniz pazarlar da bulunmaktadır uygun fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz.Sahil bölgeleri cok fazla olan Girne de yumuşak kumların ayaklarınızı gıdıkladığınızı hissedin.

Girne merkezde kıyafet alışverişleri de uygun fiyatlarda yapılabilir.Hotellerin sahip oldukları sahillerden de yüzme keyfinizin tadını çıkarabilirsiniz.Gine bölgesinin yanında Magosa da bulunan kaya Artemis hotel de tarihi yapısı ile ziyaretçilerini tatli anlar yaşatıyor bunun yanı sıra Magosa da şehir merkezinde bulunan otellerde de tatilinizi devam edebilirsiniz.Lefke ise Girne ye 30 km uzaklıktaki sahil kentlerinden birisidir. Lefkoşa ise sahile tek sınırı olmayan şehir ve baskenttir. Tatil.Tatil merkezleri açısından diğer bölgelerimize göre biraz daha pasif bir bölgemizdir. Fakat gezilmesi gereken yerlerden birisidir.Çünku tarihi bakımdan oldukça zengin bir Şehrimiz dir Lefkoşa. Lefkosa hem kuzey Kıbrıs'ın hemde güney Kıbrıs ın paylaştığı bir şehirdir.

Otellerin hotellerin coğu zaman yaptıkları speacial offers lardan yararlanabilirsiniz.Hatta bazı otel ve hotellerde başlatılan free holidays kampanyalarından yararlanabilirisiniz. Sepacial offers ları otellerin adreslerinden takip edebilirisiniz.Turistlerin tatillerini daha keyfili yapmaları icin special offers ları uygulamaya gecen oteller hotel bu yönüyle sahil kenti Girne de rüyalarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen ziyaretcilerine en uygun fırsatlar ile sizin tatilinizi en güzel sekilde geçirmeniz için tüm imkanlar sağlanmış olan kuzey kıbrsa geldiğinize pisman olmayacaksınız.Kuzey Kıbrıs otel ve hotel leri ile mesurdur.Tarihi yapısı ve mimari yapısıyla sizin gölünüzü calacak olan akdenizin cenneti bu adada gercek tatilinizi geliştirebilirsiniz.Bu ada hakkında tum bilgileri adresimizde sizlere vermeye calıstık Turkiyenin en buyuk adası hakkında verilebilecek en guzel ozet sahilleri hakkında otelleri ve hotelleri hakkında tarihi eserleri hakkında tek kelime ile cennet mekanı her tarafı deniz ve okyanus olan bu buyuk adada en mutlu tatilinizi geçirebilirisiniz.

Siz ziyaretcilerimize verdiğimiz bilgiler hakkında anlattıgmızı hersey Kıbrıs a ait bilgilerdir. Girne merkezde uygun bir otel yada hotel ile tatilinizi güzel bir sekilde gerceklestirebilrisiniz.Adanin övündüğü seylerden birisi de otelleri hotelleridir bunun yanında ağaçlık mekanları ile piknik mekanları ilede siz ziyaretcilerimize hos vakitler gecirtemek icin butun duzenlemeleri yapmıs bir cennet parcası olan kuzey Kıbrıs turk cumhuriyeti topraklarına tatilinizi en hoş geçirmeniz dileği ile bekleriz.


 
Son düzenleme:
Üst