Metin 2 Torrent Hatası Çözümü

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Metin 2 Torrent Hatası

Metin 2 Torrent, bir otomatik güncelleme sistemidir ve bu sistemde karşılaşılan hatalara ise Metin 2 Torrent hataları denilmektedir. Oyuna yapılan ilaveler hazırlanırken, oyun takipçilerinin oyuna girişte beklememesi adına tayin edilmiştir. Yani siz oyununuzu oynarken Metin 2 Torrent’in açık kalmasıyla gerekli güncellemeler otomatik olarak yapılacaktır. Buradan da anlaşılacağı üzere bu sistemi bilgisayarınızda kapalı tutmamanız gerekir. Şimdi sizlere en çok karşılaşabileceğiniz Metin 2 Torrent hatalarından bahsedeceğim.

Patch dolduğunda oyunu başlat dediniz Metin 2 Torrent doldu ve hata verdi. Sorunu gidermek için oyununuz yerel disk D’de ise C’ye taşımanız gerekir. Oyunu C’de olanlar ise D’ye taşımalıdır. Böylece sorun giderilecektir.

Patch’ın hata vermesinin sonucunda oyuna sağlıklı bir şekilde giriş sağlayamazsınız. Hata verme sebeplerinden bir diğeri ise Metin 2 Downloder çalışırken İnternet bağlantınızın kesilmesidir. Sorunu gidermek için internet bağlantınızı kontrol edin ve Metin 2 Downloder’ı tekrar çalıştırın. İnternet bağlantınızda kesinti olmadan yüklemeye çalışın. Bu sorunu da giderdikten sonra Metin 2 size farklı bir hata veriyorsa; klasördeki Metin2.exe’yi masaüstüne taşıyın. Taşıdıktan sonra Metin2.exe’ye sağ tıklayın. Gönder tuşuna basın ve masaüstü kısa yol seçeneğini seçin. Sorununuz giderilmiş olacaktır. Bütün bunları da tamamladıktan sonra Metin 2 Torrent hala hata vermeye devam ediyorsa; internet bağlantınızın olduğundan emin olun. Bu gibi durumlarda bağlantınız kesintiye uğramış olabilir. Bağlantınızı kontrol edin ve tekrar deneyin.
 
Üst