Metin2 Log Hatası Loadlocaleerror

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Mt2 Log Hatası

Sıkı bir Metin 2 tutkunuysanız; MT2 LOG hatası ile sık sık karşılaşmanız mümkündür. Fakat bu sorunu çok kısa ve basit bir çözümle aşabilirsiniz. İşte sorunu rahatlıkla çözebileceğiniz aşamalar;

İlk olarak Metin 2’ye sağ tıklayarak uyumluluk sorununu gidere tıklıyoruz. Daha sonraki adımda bulduğu uyumluluğun altında programı sına diyecektir. Tıklayın ve oyun açılsın. Açıldıktan sonra oyunu tekrar kapatın. Önünüze açılan pencereden ileri seçeneğini seçin. Açılan butondan Evet, Bu Ayarı Programa Ayarlaya tıklayın. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

MT2 LOG hatalarının sebeplerini saymak gerekirse; bilgisayarınızın ekran kartı yeterli olmayabilir yahut bilgisayarınızda ekran kartı sürücüsü programınız mevcut olmayabilir, DirectX programı Microsoft’a ait olabilir. Bütün bu sebeplere oyununuzun yüklü olduğu klasör içindeki dosyaları değiştirmenizi de dâhil edebiliriz.

DirectX programının Microsoft’a ait olduğunu tespit ettiğiniz durumda yapacaklarınız; DirectX, Java ve Adobe programlarını resmi olan internet sitelerinden indiriniz. İndirdikten sonra bilgisayarınıza kurunuz. Sorununuz giderilmiş olacaktır.

Bu çözüm yollarını denediğiniz halde oyununuz hala MT2 LOG hatası veriyorsa şu adımları takip edebilirisiniz:

Oyunu komple silin ve resmi sitesinden indirerek tekrar kurun. Denetim Masasına giriş yapın. Güvenlik Merkezini tıklayarak gerekli izinleri verin. Bunların yanı sıra Görev Yöneticisinden oyunu kapatıp tekrar açmanızda bazen çözüm yolu olabilir. Oyunu kapatıp açmanıza rağmen hala LOG hatası veriyorsa bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. Yeniden başlatarak, oyunu tekrar açın ve giriş yapın. Sorun giderilmiş olacaktır.
 
Üst