Metin2 Şifresi Değiştirme

#1
Metin2 Şifre Nasıl Değiştirilir

Metin2 oyununu kurduğunuzda sizden hem kullanıcı adı, hem email adresi hem de şifre istenmektedir. İlk olarak kullandığını şifreyi unutmuş olabilirsiniz. Bunun yanında eski şifrenizi başkasının öğrenmesi hoşunuza gitmemiş olabilir ve şifrenizi değiştirme ihtiyacı hissetmiş olabilirsiniz. Metin2 şifremi değiştir butonu bu nedenle oldukça işinize yarayacak, yeni bir şifre belirlemenizi kolaylaştıracaktır.

Metin2 şifremi değiştir uygulamasının çalışması için öncelikle Metin2 oyununun ana sitesine girmeniz gerekecektir. Burada hesap bilgilerine tıklamanız gerekir. Hesap bilgilerine tıkladığınızda “şifre” botonuna da tıklamanız gerekecektir. Şifre butonuna tıkladığınızda sizden mail adresinize bilgi gönderilmesini isteyen “gönder” butonuna tıklamanız istenecektir. “Gönder” butonuna tıkladığınızda mail adresinize çeşitli aktivasyon kadları gelecektir. İlgili linke tıklayıp yönlendirmeleri takip ettiğinizde şifrenizin de değiştirildiğini göreceksiniz.

Oldukça kolay olan Metin2 şifremi değiştir işlemi birçok şifre değiştirme işleminde ortak olan şekillerde şifre değiştirmeyi mümkün kılmaktadır. Hesabınızın güvenliği ile ilgili kaygılar taşıyorsanız, hesabınızı başka bir internet kafeden veya başka bir kişinin evinden açtıysanız ve açık unuttuysanız, şifrenizi bir yerlere not ettiyseniz ve birilerinin öğrenme ihtimali olduğunu düşünüyorsanız kısacası hesabınızın bir şekilde güvende olması ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda Metin2 şifremi değiştir ibaresi ile Google’da arama yaptırarak karşınıza çıkan yönlendirmeleri izleyerek şifrenizi değiştirmeniz mümkün olacaktır. Bazen bazı Metin2 oyunu hesaplarını devretmek isteyen kişiler olabilmektedir. Bu kişilerin de hesaplarına yeniden girmelerini önlemek için karşınızdaki kişi ile iletişime geçerek şifre değişimi yapabilirsiniz.
 
M

muharrem

Misafir
#2
konu nevciat şifre değiştirme
 
Üst