Mevlid Kandili Facebook Mesajları

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Facebook Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid Kandilinde Facebook gibi sosyal ağlardaki hesaplarınızda paylaşabileceğiniz birbirinden güzel ve anlamlı kandil mesajlarına sayfamızdan bakabilirsiniz.En beğenilen kandil mesajlarını bir araya toparladık umarız beğenirsiniz.İşte en güzel Mevlid Kandili sözleri.Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmenizi dileriz.

Geçmişin bugün ile, ışığın gölge ile umudun gerçek ile, ışığın gölge ile, üzüntünün neşe ile, öfkenin sevgi ile barıştığı nice Mevlid kandillerine.

Bir avuç alkış, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır tüm mesafeleri, kalbiniz nurlu ve mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet'i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.
 

Son Konular

Üst