Morpa Kampüs Üye Ol

Network

Yönetici
Yönetici
Morpa Kampüs Üyelik Alma, Morpa Kampüs Hesap Açma

Bir çok velinin tercihe etmiş olduğu Morpa Kampüs ilköğretim öğrencilerine özel hazırlanmış yeni müfredata uygun ders anlatımları ile çocuklarınıza okulda derslerde başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

Morpa Kampüs yıllık ücreti 72.80 TL olup nasıl üyelik alacağım diye merak ediyorsanız oldukça basit bir işlem olduğunu hatırlatmak isteriz yapmanız gerekenler şöyledir.

Morpa Kampüs üyelik sayfasını açalım buradan..

Burada toplam beş aşama bulunmakta olup aşamaları takip edip tüm bilgilerinizi girdikten hemen sonra ücret ödenip hemen üyeliğinizi aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Morpa Kampüs öğrenci üyeliği almak için Tıklayın.

Morpa Kampüs öğretmen üyeliği almak için Tıklayın

Morpa Kampüs veli üyeliği almak için Tıklayın

Son düzenleme:
A

ahmet emirhan

Misafir
benim için nolur ben ahmet emirhan morpa kampüse üye olmak istiyorum lütfen yardımcı olun:(

Moderatörün son düzenlenenleri:
M

merve

Misafir
ya bana nolur yardım edin üye olmak istiyorum :(

I

ıjygbygygu

Misafir
teşekkürler...

I

ıjygbygygu

Misafir
bilgi için teşekkürler.

Z

Zekeriya

Misafir
Morpa Kampüs Üyelik Alma

Morpa Kampüs Hesap Açma

Bir çok velinin tercihe etmiş olduğu Morpa Kampüs ilköğretim öğrencilerine özel hazırlanmış yeni müfredata uygun ders anlatımları ile çocuklarınıza okulda derslerde başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır.

Morpa Kampüs yıllık ücreti 58.80 TL olup nasıl üyelik alacağım diye merak ediyorsanız oldukça basit bir işlem olduğunu hatırlatmak isteriz yapmanız gerekenler şöyledir.

Burada toplam beş aşama bulunmakta olup aşamaları takip edip tüm bilgilerinizi girdikten hemen sonra ücret ödenip hemen üyeliğinizi aktif olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ş

Şeval nur

Misafir
bende çıldırdım:mad::mad::mad::mad:

B

bünyamin çelik

Misafir
slm bunu kim biliyorsa bana mesaj atsın lütfen:rolleyes:

F

fatmanur yüksel

Misafir
bende bulamadım ve deli oluyorum

F

fatmanur yüksel

Misafir
banada yardım edermisin

Network

Yönetici
Yönetici
Bu konuda öğrencilerimiz var ise bir büyüklerinin bu konuda sizlere yardımcı olması gerekmektedir.Çünkü yukarıda vermiş olduğumuz kayıt olma sayfasına bilgilerinizi girdikten sonra kredi kartı bilgileriniz ile beraber bir yıllık ödeme işlemini gerçekleştirmelisiniz ve hemen ardından Morpa Kampüs hizmetin yararlanabilirsiniz.Oldukça kolay bir işlem fakat tam olarak bilgileriniz gerekmektedir.

Buradaki sayfada öğrenciyseniz öğrenci yazısının üzerine tıklayın veya Veli iseniz veli yazısının üzerine tıklayarak üyelik işlemlerine devam edebilirsiniz.

H

Harun Berat Çevirmen

Misafir
Çünkü birsey öğrenmek istiyorum

M

melek

Misafir
Morpa Kampüs Üyelik Alma

Morpa Kampüs Hesap Açma

Morpa Kampüs yıllık ücreti 58.80 TL olup nasıl üyelik alacağım diye merak ediyorsanız oldukça basit bir işlem olduğunu hatırlatmak isteriz yapmanız gerekenler şöyledir.

B

burhan

Misafir
Morpa Kampüs Üyelik Alma

Morpa Kampüs Hesap Açma

B

büşra

Misafir
bana yardım edermisiniz bende üye olmak istiyorum banadayardım yoksa cıldırıcam:mad:

S

SERENAY SARIKAYA

Misafir
MORPA KAMPÜS YAZIN ALTTA KOLAY ÜYELİK PAKETİNE TIKLAYIN ÖĞRENCİYE BASIN ORADAKİ TÜM BİLGİLERİ DOLDURUN TELEFON NUMARASINI GERÇEK DİĞERLERİDE GERÇEK OLACAK TELEFONA KULLANICI ADI ŞİFRE GELİCEK MERAK ETMEYİN BUNLARI YAPTIKTAN SONRA HEMEN KULLANICI ADI ŞİFRE GELİYOR SONRA NORMAL ŞEKİLDE GİRİYOR