Pes 2013 Spor Toto Süper Ligi

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Pes 2013 Spor Toto Süper Lig

Pes oyunlarına meraklı arkadaşlarımızın birçoğu oyunlarının Pes 2013 spor toto süper lig olmasını istiyor. Bu isteklerini ancak yeni çıkan Pes 2013 spor toto süper lig yamalarını indirerek karşılayabilmektedirler. Yeni çıkan bu yama işleminde diğerlerinde olduğu gibi SKİDROW sürümünde herhangi bir hatayla karşılaşmıyorsunuz. Pes 2013 Türkiye ligi yamasını indirerek bunu kendinizde görebilirsiniz. Çünkü diğer yamalardan farklı olarak bu yamada setup işlemi yapmıyoruz. Buna nazaran Reloaded sürümünde muhtemel bir hatayla karşılaşmanız söz konusu olabilir. Bu hatanın da önüne geçebilmek için Belgeler kısmındaki Konami klasörünün yedeğini almanız yeterli olacaktır.

Pes 2013 spor toto süper lig oyununun yeni sürümünün kurulumu ise bir o kadar basittir. Bilgisayarınızın Belgelerim kısmına kaydettiğiniz Konami dosyasının üzerine basınız. Karşınıza çıkacak değiştirme sorusuna da evet şeklinde yanıt vermeniz gerekiyor. Oyuna yamayı kurduğunuz andan itibaren artık Spor Toto Süper Lig aktif hale gelecektir. Bu aşamadan sonra oynayacağınız modu siz belirleyeceksiniz ve Spor Toto Süper Ligi seçebileceksiniz. Artık Spor Toto Süper Lig içerisinde yer alan istediğiniz takımla maça çıkabilirsiniz. Aynı zamanda bu ligde bulunan oyuncuları transfer edebilir ve özelliklerini değiştirebilirsiniz.

Pes oyunları ile eşsiz futbol şölenleri ayağınıza kadar gelmektedir. Pes 2013 spor toto süper lig oyunu ile arkadaşlarınızla birlikte kıyasıya mücadele vererek oturduğunuz yerden futbol oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Son Konular

Üst