Samsung Telefonlarda Numara Nasıl Engellenir?

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Samsung Telefonlarda Numara Nasıl Engellenir?

Kesinlikle telefon markaları arasında bu özelliğe en fazla önem veren ve kesinlikle bulunduran marka samsung olmaktadır. Samsung hem eski bir marka hem de kullanım kolaylığı bulunan ve çok fonksiyonlu özellikler içermektedir

Samsung'ta Numara Engelleme
Samsung telefonlarda numara engelleme oldukça kolay bir işlemden ibaret olmaktadır. Telefonunuzda bir arama gerçekleşti ve o numarayı engellemek istiyorsanız; çağrılar bölümüne girip engellemek istediğiniz numaranın üzerine geldiğinizde seçenekler tuşuna tıklayarak; karşınıza çıkan ayrıntılar, mesaj gönder gibi seçenekler arasında engelleme listesine ekle, reddetme listesine ekle ya da çağrıyı bloke et butonlarından biri çıkmaktadır.

Bu isimler telefon modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Karşınıza çıkan engelleme isimlerinden herhangi birine tıklayarak bu çağrıya ait numara engellenmiş olmaktadır. Böylece bu çağrı tarafından arama geleceği anda direkt olarak meşgule geçecek ve size arama gelmeyecektir.

Samsung'ta Arama Engelleme

Arama yapılamayacak; ancak siz engellediğiniz kişinin sizi arayıp aramadığını çağrı şeklinde fark edebilmektesiniz. Samsung telefonlarda numara engelleme işleminiz başarı ile gerçekleşmiş olmaktadır. Engeli kaldırma işlemini de yine aynı yollarla engelleme listesine giderek, engellediğiniz kişinin numarasını listeden çıkar seçeneği ile kaldırabilmektesiniz.
 
Üst