Sevgililer Günü Kısa Aşk Sözleri

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Sevgililer Günü Aşk Sözleri Kısa

Sevgiler günü olan 14 Şubata az bir zaman kala aşıklar şimdiden ne hediye alabilirim param nasıl yeter mi diye düşünmeden edememektedirler.Sizlere bu özel günde almış olduğunuz hediye üzerinde veya telefon üzerinden mesaj yolu ile paylaşabileceğiniz çok özel aşk sözlerini paylaşmak istedik.Kısa ve öz sevgililer günü aşk sözleri..

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

Ayrılmaz Ellerimiz Küsmez Kalbimiz Bitmez Sevgimiz Biz SeninLe Sevgiliyiz.

Uykusuz Gecelerimin Sabahısın, bütün Güzelliklerin Adısın, Sen benim karaSevdamsın..

Yazılarımda Adın Bedenimde tadın Var, Gecelerimde HayaLin , bedenimde Sıcaklığın var Bir Tanem..

Sana Şiirler Yazmayı Sevdim Seni Kaâıtlara Dökerken Sigaramın Dumanında Seni HayaL etmeyi Sevdim Aşkım..

Her güzelliğin Mutlak Sonu Vardır Acı Veya tatLı Sonlar, Benimle Bir ömür TatLı Bir Son istermisin?

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun! bilgiuzmani.com

Bu dünyada ve öbür dünyada her zaman seninle olmak dileğiyle Sevgililer Günün Kutlu Olsun Birtanem...

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana canim demeliyim cünkü bu can senin, sana sevgilim demeliyim bu sevgililer günü bizim, askimi sadece bu gün degil her gün bilmelisin, SEVGILER GÜNÜN kutlu olsun biriciğim.

Sen nehirlerde akan suyum, beni ıslatan sevda yağmurumsun,sen aşkta yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın. Sen beni üşüten rüzgar, yüreğimi yakan son ateşsin.

Tanıştığımız günü Anımsıyorumda Kalbim yerinde Durmuyordu Şimdi ismini Andıkça Göz yaşlarım Durmuyor Sevdiğim..

Gel Yanıma usuLca yaklaş Bana Sevgini Anlat Bana Gözlerime Bakarak Seni Seviyorum…

Yaşanmayan Mutlulukları yaşıyorum Seninle bilinmeyen Maceraları Görüyorum Seninle Duyulmamış Sözleri Duyuyorum Ve Seni Seviyorum..

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.bilgiuzmani.com

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım... Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim... Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara

Ben Seni Kalbimi Yazdim, Bu Kalp Durmadik Sürece O Yazi Silinmez.Sevgililer günün kutlu olsun!!

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN

Son düzenleme: