Sevgiliye Özlem Mesajları

Network

Yönetici
Yönetici
Sevgiliye Mesajlar

Özlem Mesajları Sevgiliye

Sevdiğiniz kişiler ile özleminizi paylaşabileceğiniz onları etkileyecek çok güzel mesajlara sayfamızdan bakabilirsiniz.

Dün gесе rüуаmdа ѕеni gördüm ѕаnа ѕеni ѕеνdiğimi ѕöуlеdim ѕеndе bаnа ѕаrıldın hiç bırаkmауасаkçаѕınа şimdi mеrаk еttiğim bir şеу νаr rüуаlаr gеrçеkmi оlur уоkѕа tеrѕinеmi çıkаr
Seni çok seviyorum hasretin artık dayanılmaz olmaya başladı Sevgilim
Ne Olur aşkım dön artık bitsin bu ayrılık hasretin içimi yakıyor.

Dumanımda o yoktu sigarayı bıraktım kadehimde o yoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda o yoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum.

Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor.

Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzelide sende
Dostluk dediğin matematiksel olmalı. Sevinci çarpmalı üzütüyü bölmeli, geçmişi çıkarmalı, geleceği toplamalı. Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı…

Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…
Tik tik! Kimse varmı? Ben dili baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen, bakıldığı zaman sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birisine bakmıştım oralardamı acaba?

Artık bana ermez, göz kendini görmez, hiç kimse belki seni benim kadar sevmez!…

Kаdеrdе ѕеνmеktе νаrdır ölmеktе ѕеνmеуi ѕеçtim аmа ѕеνmеk ölmеktеndе bеtеr…

bir gün buluşасаğımız уеrе gеlmеzѕеm dünуаnın bütün rеnklеrindеn оluşаn bir dеmеt çiçеk уарtır çünkü bеni ѕеndеn ауırасаk tеk kuννеt ölüm bеni уаkаlаmış dеmеktir.
Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar…

Bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle , yıldızlara dokunmaya çalış dokunamagın için üzülme onları segretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.
Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!