Siri İle Nasıl Konuşulur? Siri'ye Nasıl Soru Sorulur ?

Network

Yönetici
Yönetici
Siri İle Nasıl Konuşulur? Siri'ye Nasıl Soru Sorulur ?

Günümüzde gelişen teknoloji ve bilişim dünyasındaki yenlikler gün geçtikçe daha da şaşırtıcı güzel uygulamaları kullanımımıza sunuyor. Bunlardan biri de Siri… Apple’ın akıllı asistanı olarak bilinen Siri, sizin günlük hayatınızda hemen her konuda size yardımcı olacak bir asistan programdır.

Bu becerikli asistana aklına gelebilecek her soruyu sorabilirsiniz. Bazı sorularınızı Web’ de arayarak size yardımcı olur. Bazı sorularınıza kendi dilince cevaplar verir. Bazılarına da telefonunuzda mevcut bilgileri kullanarak size yardımcı olmaya çalışır. Sorulan sorular acayip olduğunda dahi size bir cevabı var…

Siri’yi kullanmak hem kolay hem de eğlenceli… Birçok kategoride soru yöneltebileceğiniz asistanınız not alabilir, onunla alışverişe gidebilirsiniz, irtibat bilgilerine ulaşabilir, sizi takviminize göre uyarabilir, internette araştırma yapabilir ve mesajlarınıza cevap verebilir.

Bu kadar çok konuda size asistanlık yapacak uygulamayı indirmek çok da kolay… Eğlenceli ve faydalı programı iPad, iPhone ve iPod Touch'lardan indirebilirsiniz. Size sanki cihazınızla konuşuyormuş hissi veren Siri, konuşma esnasında sorduğunuz sorulara aldığınızda cevaplarla zaman zaman da sizi güldürecektir.

Y

yarramahmut31

Misafir
ben fakırım bana yardım etme