Skype Kişi Listesini Yedekleme

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Skype Arkadaş Listesi Nasıl Yedeklenir

Skype Kişileri Yedekleme

Sjype üzerindeki tüm arkadaş listenizin yedeğini almak istemezmisiniz. Arkadaş listenizin bir sorun halinde veya istenmeyen kişiler tarafından hesabınızın ele geçirilip kişi listesini silme durumu gibi zamanlarda yedek listenizi hemen yükleyebilirsiniz.

Skype yedeğinizi ne olur ne olmaz bizce almalısınıdır.Skype listesindeki kişileri nasıl bilgisayara indireceğinizi şu şekilde gösterebiliriz.Skype hesabınızı açın ve yukarıdaki sekmelerden Kişilere tıklayın açılan menüden Gelişmişe gelin buradaki açılan menüde Kişileri Dosyaya Yedekle seçeneği ile bilgisayarınıza tüm arkadaşlarınızın listesini yedekleyebilirsiniz.Aşağıdaki resim size daha iyi yol gösterecektir.
 
Son düzenleme:
L

Lara

Misafir
#2
Merhaba, Skype ana penceresinde Kişiler>Kişileri Al yaptığımda bir tek Facebook seçeneği çıkıyor, diğer seçenekler bende yok tamamen kalktı mı yoksa sadece bende mi görünmüyor.. soruma yanıt alabilirsem çok sevinirim.. şimdiden tesekkur ederim
 

Network

Yönetici
Yönetici
#3
Merhaba;

Yukarıdaki resimdeki gibi Kişiler -> Gelişmiş -> Kişileri Dosyaya Yedekle seçeneğini seçeceksiniz.Siz Kişiler ve Kişileri Al diyorsunuz bu seçenek değildir.
 
Üst