Telefondaki Güvenlik Modu Nasıl Kaldırılır?

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Telefonun Güvenlik Modunu Kaldırma

Hayatımıza bir akıllı telefon furyası girdi devam etmektedir ki bunun yanında tam detaylıca kullanımı hakkında bilgisi olmayanlar oldukça sıkıntı yaşayabilmektedir ki bunlardan biriside güvenlik moduna alınmasıdır.Bunu bilerek veya bilmeyerek yapabilirsiniz.

Ekranınızda güvenli mod yazıyor ise bir kaç telefon modeli için neler yapmanız gerektiğini açıklayacağız ve güvenli mod durumundan kurtulacağız.

Bataryasını çıkarabileceğiniz telefonlar için yapmanız gereken bataryasını çıkarımı bir kaç dakika beklemenizdir.Bundan sonra telefonunuzu açmış olduğunuzda güvenli mod kaybolmuş olacak aşağıdan ise bir kaç telefon modeline göre güvenli modun nasıl kaldırılacağı anlatılmıştır.

Samsung Telefonlarda Güvenli Mod Kaldırma

Telefondaki güç düğmesine basıyoruz ve açıyoruz ardından Samsung logosu göründüğü anda telefonunuzdaki sol alt köşede yer alan menü butonuna elimizle bir kaç kez basıp çekmemiz yeterli olacaktır.

iPhone Telefonlarda Güvenli Mod Kaldırma

Cihazımızı kapatalım ve iki saniye kadar açma kapama düğmemize basılı tutalım ve cihazımızı açalım ardından hızlı bir şekilde açma kapama düğmesi ve home menü düğmemize basıp 10 saniye kadar bekleyelim.Sonrasında açma kapama düğmesinden elimizi çekelim ve Menü yani Home tuşunu basılı tutmaya devam edelim burada da bi 10 saniye kadar bekleyelim hepsi bu kadar kolay gelsin.

Xperia Telefonlarda Güvenli Mod Kaldırma


Cihazımızı kapatalım ve telefonumuzu güç düğmesine basıp açıyoruz tam Xperia yazısı gelmesi ile menü tuşunu biraz basılı tutmamız yeterli olacaktır.


 
M

Milesrebel

Misafir
#2
Bilmiyordum Iphone için iyi oldu.
 
Üst