Turkcell Fatura ve Borç Sorgulama Sayfası

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Turkcell Fatura Sorgulama

Ülkemizde en çok kullanılan operatör olan Turkcell olmaktadır.Şöyle bir şey ki ülkemizin yarısı tam anlamıyla Turkcell kullanmaktadır. artık internetin de teknolojinin de gelişmesi ile Turkcell adınıza olan faturalı hattınızın faturasını yada var olan borcunu internet üzerinde öğrenebilirsiniz. Bu ay ne kadar veya daha önce ki aydan kalan borcunuzun ne kadar olduğunu Turkcellin hazırlamış olduğu sayfadan hemen öğrenebilirsiniz.Öncelikli olarak aşağıdan nasıl öğrenebileceğiniz hakkında daha detaylı bilgilerde vermek isteriz.

Turkcell Online şifreniz olmadan sorgulamak istiyorsanız yapmanız gereken buradaki sayfaya giderek TC kimli numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.Bu şekilde faturanızı olan borcunuzu görebilirsiniz.

Diğer öğrenme yöntemleri ise;

1-) Turkcell faturanızı sorgulamak veya öğrenebilmek için size yakın olan Turkcell bayilerine giderek sorgulama işlemini yaptırabilirsiniz.

2-) İnternet üzerinden online olarak borçlarınızı görebileceğiniz diğer bir panel ise Turkcell Online işlemler şifrenizi olarak öğrenebilirsiniz.

 

Son Konular

Üst