Uzaylılar İnsan Kılığına Girebilir mi

#1
Dünyamızda en çok merak edilen sorulardan biriside şüphesiz uzaylılardır.

Zaman zaman UFO araçlarının görüntülenmesi olsa da uzaylıların kesin ve net bir görüntüsü basına sızmamıştır.Peki uzaylılar insan kılığına girip aramızda dolaşabilirler mi böyle bir şey mümkün mü? Sirius uzay bilimleri araştırması bilgilerine göre buna net bir şekilde yanıtları uzaylılar insan kılığına girip aramızda dolaştıkları doğrudur yanıtı verilmiştir.

Uzaylıların biz insanların kılığına girebilmediğini hem araştırmalar sonucu hem karşılaştıkları durumlar sonucu doğruladıklarını açıkladılar.Belli görevler amacı ile uzaylılar aramızda insan kılığında dolaşmaktadır. Uzaylılar dünya üzerinde bilindiği üzere git gide artmaya ve daha çok görülmeye başlamıştır.Bunun bir nedeni olup olmadığı bilinmemekte fakat kulağımıza çalınan bir çok bilgiler vardır.

Bu bilgiler arasında ise ABD uzaylılar ile bir anlaşma yaptığı bilgisidir. Bilindiği üzere yıllar önce ABD bir uzay gemisini ele geçirmiş ve üzerinde bir çok inceleme yapabilme fırsatı bulmuştur.Uzaylılar ile ABD nin arasında anlaşma olup olmadığı bilinmez ama çok gizli projelerin gerçekleştirildiği üstleri bulunmaktadır.

UFO araştırmalarının yapıldığı ve üzerinde her ülkeden daha fazla duran Amerika olmaktadır. Anlaşma yapıldığı üzere bir de bir çok teknolojinin gelişimi Amerika dan çıkmasında dahi uzaylıların teknolojik anlamda Amerikaya destek oldukları ve büyük dünya güçleri arasına girmelerini sağladıkları gibi de bir çok duyumlar söz konusu olmaktadır.Aslında kimsenin bilmediği bir çok konu var ve gizli tutulmaktadır.
 

Son Konular

Üst