Uzaylılar nerede yaşar

#1
Uzaylılar gerçekmidir?

Dünya üzerinde yaşamını süren bir çok canlı varlık olsa da bir çok kişi uzaylıların dünya üzerindeki varlıklarına inanmazlar aslında uzaylıların ufoların olduğunu kanıtlayan bir çok durum olmuş olsa da.Dünya üzerinde ufo ile uçan uzaylılar varlıklarının olduğunu ve bizlerin içerisinde de yaşadığı söylenmektedir.

Uzaylılar uzay araçları ile dünya üzerinde bir çok noktaya indiği bilinmekte ve bir çok kişi tarafından da görülmüştür ve videolu bir şekilde kayıt altına alınmıştır. Uzaylılar diğer gezegenlerde yaşadığı bilinmiş olsa da tam olarak nereden nasıl geldikleri bilinmemektedir. Fakat dünya üzerinde çok yere inmekte oldukları için illa bir üstleri buralarda da bulunmaktadır.

Deniz altında yaşadıkları da söylenmekte olsa yer altında da yaşadıkları kimi uzmanlar tarafından söylenmektedir. Hatta öyle bir duyum vardır ki Amerikalılar düşen bir uzay gemisinden uzaylıları ele geçirdiği söylenmekte olup uzaylılar ile iş birliği yaptıkları da söylenmektedir. Buna kanıt olarak ise uzaylıların teknolojik açıdan büyük bir ilerleme kaybetmesi buna nazaran çıka tüm yeni teknolojik ürünlerin Amerika tarafından dünyaya yayılması iş birliği içerisinde olduğunu söylemenmesine neden olmaktadır.

Uzaylılar bir çok dış görünüş ile tarif ediliyor olsa da insan kılığına dahi girdiği bir çok kişi tarafından söylenmiştir. Hatta bir uzman halk içinde 10 kişiden birinin uzaylı olduğunu dahi iddia etmiştir. Peki sizler uzaylıların varlığına dünya üzerinde yaşadığına inanımoyrmusunuz ?

uzayli.jpg
 

Son Konular

Üst