Vodafone Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Vodafone TL Nasıl Gönderilir?

Vodafone kendi operatör kullanıcıları aralarından para transferi yapabilmektedir.Bu işlemi yapmak isteyipte bilmeyen kullanıcılarımız için kısa bilgiler ile nasıl para transferini gerçekleştireceklerini makalemizde anlatacağız.

Lira gönderme işlemini Vodafone üzerinde iki şekilde yapabilirsiniz bunlardan birisi İnternet üzerindeki hesabınızdan yapabilecekken diğeri ise İletişim yolu ile yapılmaktadır.Aşağıdan tam olarak para transferini nasıl yapacağınızı iki yöntemle de anlattık kolay gelsin.

İletişim ile Para Transferi Yapma

Vodafone operatör kullananlar kendi aralarında para transferi gerçekleştirebileceği diğer yöntemlerden birisi ise 7038 numarayı arayarak istediğiniz numaraya para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinde Lira Transferi

Vodafone Online Self Servis üyesi iseniz hemen http://www.vodafone.com.tr/ giriş yapınız ve sağ üst köşede yer alan Online Self Servis’ e Giriş kutusundan numaranızı ve şifrenizi yazarak giriş yapın ardından menülerde yer alan Lira Transfer linkine tıklayıp istediğiniz numaraya para transferini gerçekleştirebilirsiniz.

 
Üst