Wattpad Hesap Silme

Network

Yönetici
Yönetici
#1
Wattpad Hesabı Nasıl Silinir?

Farklı ve büyük sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan Wattpad güncel olarak günlük hikaye paylaşılan bir sosyal ağ olmaktadır.Günlük tarzı üyeler başından geçen hikayelerini paylaşmakta olup oldukça popüler bir sosyal ağdır.

Bir çok kişi Wattpad hesabının nasıl sileceğini bilememekte olup oldukça zorlanmaktadır.Bizlerde sizler için bir üyelik açtık ve nasıl hesap sileceğimizi öğrendik ve paylaşmak isteriz.Aslında Wattpad üyelik silme oldukça basit bir işlem olmaktadır.Fakat unutmayın ki Wattpad hesabınızı sildiğiniz de tüm hikayeleriniz ve mesajlarınız silinecektir.

Gelelim Wattpad hesabınızı nasıl sileceğinize Ayarlar bölümüne girin ve Hesap adı altında sağ alt köşeye indiğinizde Hesabı Kapat butonu bulunmaktadır tıklayıp hesap silmenizi onaylamanız yeterli olacaktır.Aşağıdaki resimden de görebilirsiniz.Yukarıdaki 1 ve 2. adım sonrası aynı hesap sayfasının sağ alt köşesindeki hesap kapat butonuna basın onun resmini de aşağıdan görebilirsiniz.Son olarak ise silme ekranında onaylamanızı isteyecektir.

 
M

Matfen

Misafir
#2
çok teşekkürler . işe yaradı.
 
H

hakann

Misafir
#3
Ya benim tel general mobil ve silemiyom
 
M

Milesrebel

Misafir
#4
Hiç kullanmamıştım sanırım yeterli reklam yapılmıyor.
 
Üst