Whats App Kişi Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Network

Yönetici
Yönetici
Yönetici
#1
Whats App Kişi Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Whats App günümüzde belki de en çok kullanılan mesajlaşma platformu ancak bazen istemediğimiz kişilerden mesajlar gelmemesi için engelleriz. Peki, engellediğimiz numarayı engelliler listesinden çıkarmak istersek bunu nasıl yapacağız. Aşağıda sizlere Whats App'ta engel nasıl kaldırılır onu anlatacağım.

* Öncelikle Whats App uygulamamızı açıyoruz;

* Daha sonra sırasıyla Whats App'ın ana ekranından Seçeneklere giriyoruz. Oradan ayarlar seçeneğine giriyoruz karşımıza çıkan ekranda genel ayarlar seçeneği çıkacak. Genel ayarları seçtikten sonra engelliler seçeneğine tıklayarak engelli numaraların olduğu pencereye gireceğiz.

* Bu sayfada kimin numarasının engelini kaldırmak istiyorsak o numaranın üzerine geliyoruz,

* Eğer telefon dokunmatik ise Kişi kaldırılsın mı? Sorusuna "Evet" Seçeneğine basarak cevaplayınız eğer telefonunuz klavyeli bir telefon ise Seçeneklere tıklayınız. Engeli kaldır > Evet seçeneğini tıklayarak engeli kaldıra bilirsiniz.

Bu yönergelerin dışında aslında alternatif bir işlem daha var o ise hem gayet basit ve kısa bir yöntem. WhatsApp'ta engelli kişinin üzerine gelin ve bir mesaj yollamaya çalışın. WhatsApp'tan gelen engel kaldırılsın mı sorusuna evet diyerek cevap verdiğiniz zamanda karşıdaki kişinin engeli kalkmış olacak.
 
Üst